- Články -

Masáže pro ženy

nabídka tantra masáže

I když známe velmi dobře své tělo i jeho nejtajemnější a nejintimnější zákoutí a nebojíme se dotýkat samy sebe, přijímat takové doteky od někoho jiného může být složité, ačkoli je to třeba naše přání.

Je to jako ochutnávka různých druhů čokolády nebo jiných oblíbených delikates. Jedna je lepší než druhá a volba je pouze na nás. Celé tajemno tantrické masáže se dá přirovnat k situaci, kdy stojíme se zavázanýma očima přede dveřmi. Přestože víme, že za dveřmi čeká síň plná vytoužených dobrot, bojíme se. Bojíme se neznámého, protože nevidíme, kam vlastně vcházíme, a tento strach nám brání vstoupit. Zároveň jsme ale přitahovány vědomím, že to co je uvnitř, stojí za to. Zbývá jen rozhodnout se a otevřít dveře...

Celý článek...
 

Masáže pro muže

Muž nemá zdaleka tak obtížnou pozici jako žena. Nepotřebuje získávat nejdříve  důvěru, aby mohl přijímat tantrickou masáž. Dělá mu dobře když je hlazen po celém těle a vískán ve vlasech, ale nejvíc, když je pak věnována intenzivní péče jeho lingamu.

Celý článek...
 

Cena a obsah masáže

Cena za 2~3 hodinovou tantrickou masáž je 1800 kč.

Délka 2 hodin je většinou prodloužena v souvislosti s průběhem masáže. Tantrickou masáž považuji za formu terapie, a proto i její délku přesně neohraničuji, ale nechávám prostor pro doběhnutí procesů, které se v těle dějí.

Po úvodním rozhovoru nabízím nejdříve harmonizaci těla, mysli i ducha v "tachyonovém kokonu" , pak až teprve tantrickou masáž.

Tachyonový kokon je velmi účinný nástroj, jak se odprostit  od všedního stresu, přebujelých myšlenek a strachů v naší hlavě, a jak se otevřít transformaci a nastolení rovnováhy na všech úrovní. Je to zároveň úžasný způsob, jak se naladit na něco tak krásného co bude následovat, což je tantrická masáž  :-) .

Samotná tantrická masáž pak pokračuje úvodním rituálem,hlazením, peříčky, horkými ručníky včetně zábalů nohou, a pokračují olejovou masáží, pokud si klient-klientka nepřeje jinak.


 

Video ukázka tantrické masáže

Zde je pro vás připravena video ukázka tantrické masáže, kde můžete nahlédnou tak trochu za oponu a získat představu o tom, jak tantrická masáž probíha. Samozřejmě ukázka se nedá srovnat se zkušeností „na vlastní kůži“. Naděje v doteku znamená znovuobjevení pocitu, že jsme přijímáni takoví jací jsme.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL