Další zajímavé odkazy

 • Aura-Soma
  Stránky Barevného světa, distributora a prodejce Aura-somy, úžasné celostní terapie ...barvami, vůněmi, a energiemi krystalů a drahokamů.
  Na těchto stánkách je na titulní straně odkaz nejen na Aura-somu, ale například i na Tachyony Davida Wagnera a další ...
 • Tachyon
  Tachyonová energie tvoří podstatu všeho bytí. Obsahuje informace pro uvedení všech bytostí, rostlin a forem do dokonalé harmonie. Tachyonová energie je energií nulového bodu. Nemá žádnou formu, žádnou frekvenci, ale zároveň všechny frekvence ovlivňuje, je všudypřítomná a je rychlejší než světlo.
  Toto jsou oficiální web.stránky vynálezce a spirituálního učitele Davida Wagnera, který pravidelně jezdí do Čech a Slovenska šířit jeho zkušenosti a moudrosti.
 • Lelo-nádherné pomůcky na prozkoumávání
  Lelo jsou nádherné erotické pomůcky, které umožňují objevování a prozkoumávání sebe sama. Je to způsob, jak objevovat svou sexuální energii, energii, která je nazývána „životní energií“, protože z ní všichni pocházíme a díky ní jsme se také všichni narodili.
  Je dobré být s touto energií propojeni, protože díky ní je náš život úplnější a radostnější.Sexuální energie nám umožňuje prožívat orgasmické božství v nás, a nejen to, umožňuje nám též její kultivaci a kumulaci.
  Je toho tolik, co ještě neznáme, a co můžeme studovat a prozkoumávat v této oblasti.