- Masáže -

---nabídka masáže ---

I když známe velmi dobře své tělo i jeho nejtajemnější a nejintimnější zákoutí a nebojíme se dotýkat samy sebe, přijímat takové doteky od někoho jiného může být složité, ačkoli je to třeba naše přání.

Je to jako ochutnávka různých druhů čokolády nebo jiných oblíbených delikates. Jedna je lepší než druhá a volba je pouze na nás. Celé tajemno tantrické masáže se dá přirovnat k situaci, kdy stojíme se zavázanýma očima přede dveřmi. Přestože víme, že za dveřmi čeká síň plná vytoužených dobrot, bojíme se. Bojíme se neznámého, protože nevidíme, kam vlastně vcházíme, a tento strach nám brání vstoupit. Zároveň jsme ale přitahovány vědomím, že to co je uvnitř, stojí za to. Zbývá jen rozhodnout se a otevřít dveře...

Až nakonec vstoupíme, prostoupí nás pocit blaženosti, že jsme to dokázaly, ale zároveň i napětí, co bude dál. Dál ale není nic, co by nám nebylo příjemné. Následuje dlouhá ochutnávka. Jakoby nám různé druhy čokolády byly vkládány do úst. Jen maličké kousíčky, ale různé a my můžeme prociťovat jak úžasně každá z nich chutná. Smíme mluvit a vyslovovat přání, které kousky chceme ochutnat znovu. Naše přání jsou vyslyšena. Uvnitř místnosti je totiž někdo, kdo všechna naše přání plní. Stačí si jen uvědomit svou pozici a vychutnat si ji a říct : „Já jsem tou bohyní a Mě bude splněno vše, po čem toužím."

Zní to lákavě ?

K tomu, abychom se takovou bohyní staly, je potřeba pouze „maličkost". Překonat strach a prostě (se) otevřít.

Chcete darovat tenhle zážitek své kamarádce či známé? Objednejte jí tantrickou masáž formou DÁRKOVÉHO POUKAZU zde.